Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Somon DNA, Gençlik Aşısı Nedir?

Somon DNA, bir diğer adıyla Gençlik Aşısı, hyaluronik asit ve somon DNA‘dan oluşan bir aşı uygulamasıdır. Cildi nemlendiren, yenileyen ve gençleştiren uygulama, kırışıklık karşıtı içeriği sayesinde özellikle göz çevresindeki kırışıklıkları tamamı ile yok eder.

Neden Somon DNA, Gençlik Aşısı?

İlk seans ile etki göstermeye başlanan uygulama genellikle 5 seans içinde istenilen sonuca ulaştırır. Genel sağlık problemi olmayan her yetişkin bireyin yaptırabileceği bir uygulama olup, yaşlanmaya bağlı ciltteki kırışıklıkların tedavisinde, cildi nemlendirerek, cilde parlaklık ve canlılık vermede, gözaltı morlukların giderilmesinde veya gözaltına ışıltı vermekte, boyun, dekolte ve el üstündeki kırışıklıkların giderilmesinde kullanılır. Ayrıca çatlak tedavisinde de oldukça etkilidir.

Somon DNA, Gençlik Aşısı Kimler İçindir?

  • Genç bir cilde sahip olmak isteyenler
  • Cildini yaşlanmaya ve kırışıklıklara karşı korumak isteyenler
  • Cilt lekelerinden kurtulmak ve cilt rengi bütünlüğü sağlamak isteyenler
  • Gözaltı morluklarının giderilmesini isteyenler

Somon DNA, Gençlik Aşısı Nasıl Uygulanır?

Uygulamadan 15 gün öncesinde cilt doğru nemlendiriciler ile nemlendirilir. Uygulama günü cilt antiseptik içerikli ürünler ile temizlenir ve anestezik krem ile uyuşturulur. Ardından mezoterapi tabancası ile ağrısız enjeksiyon sağlanır. Bu enjeksiyon ile cilde, hyaluronik asit, Glicine, L proline, L Lysine, L Leusin gibi aminoasitler enjekte edilir.

Somon DNA, Gençlik Aşısı Sırasında Ağrı Veya Acı Hissedilir Mi?

Gençlik aşısı öncesi, lokal anestezik kremler ile yapılacak bölge işlemden önce uyuşturularak acı minimuma indirgenir. Ayrıca mezoterapi tabancası ile ağrısız enjeksiyon yöntemi uygulandığından minimum acı hissi sağlanır.

Open chat
Whatsapp