Soğuk Lipoliz

Ana Sayfa / Soğuk Lipoliz
Soğuk Lipoliz

Bacak Lipoliz

Soğuk lipoliz; Alt ve üst karın, göbek, bel, sütyen alt bölgeleri, sırt, bacak, basen ve kol bölgelerine uygulanabilmektedir. Soğuk lipoliz uygulamasının sonuçları 2.haftadan itibaren gözle görülür şekilde ortaya çıkmaya başlar ancak 45 günde belirginleşir. Tam sonuçlar 3.ayda ortaya çıkar. Uygulamalar sonucunda görülmüş ki bunlara uyanlarda sonuçlar daha dramatik şekilde başarılı olmuştur. Parçalanan yağların tekrar aynı bölgede çoğalması mümkün değildir. Zira 16 yaşından sonra insan vücudunda yağ hücre sayısında artış olmaz.

 

Göğüs Lipoliz

Jinekomasti ( Göğüs Büyüme Rahatsızlığı ) Tedavisi

Lipoliz uygulamasında, bölgesel yağlanmanın görüldüğü alana 10 – 13 cm.’lik, çok ince iğnelerle PPC maddesi enjekte edilmektedir. Bu madde yağ hücrelerinin geçirgenliğini artırarak parçalanmasını ve karaciğer tarafından yok edilmesini sağlıyor. Sonrasında vücudun doğal lenfatik sistemiyle dışarı atılıyor. Vücut, yağları doğal bir şekilde dışarı attığı için de liposuction operasyonları sonrası oluşan sarkma gibi etkileri bulunmuyor.

 

Karın Lipoliz

Lazer Lipoliz Plus, özellikle diyet ve spora rağmen arzu edilen incelmenin ve sıkılaşmanın sağlanamadığı bölgelerde de etkindir.
Bölgesel yağlanmanın ve sarkmanın giderilmesinde yüksek etkinliğe sahip olan Lazer Lipoliz Plus, istenmeyen yağ dokusunun bulunduğu her alanda kullanılabilir. Bunların arasında karın bölgesi de yer almaktadır.

 

Kol Lipoliz

3D Lazer Kol Lipoliz

karın, bel, sırt, kol, basen, bacak, popo altı(banana), diz, yanak, gıdı gibi vücutta şekil bozukluğu yaratan yağlanmanın olduğu her yere uygulanabilir. Erkeklerde görülen jinekomasti yani meme büyüklüğü sorunu için de oldukça etkili bir yöntemdir.

 

Sırt Lipoliz

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %40 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir.

 

Soğuk Lipoliz Genel

Vakumlu / Paletli Soğuk Lipoliz

İstenmeyen bölgesel yağlar; bayan, erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Bu konuda en son teknoloji ise; ‘Soğuk Lipoliz Yöntemi’dir. Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır.Soğuk Lipolizin iki çeşidi vardır. Vakumlu Soğuk Lipoliz, Paletli Soğuk Lipoliz Kliniğimizde her iki tür lipoliz çeşidi de mevcuttur.