Plasmage

Ana Sayfa / Plasmage
Plasmage

Plazma Ben / Siğil

Ben ve siğiller vücudun hemen hemen heryerinde çıkabilmektedirler. Kozmetik olarak problem yaratan veya rahatsızlık veren ben ve siğiller plasmage ile tek seansta kolayca tedavi edilebilmektedir.

Uygulama öncesi lokal anestezik krem ile bölge uyuşturulur, et beni veya siğil olan bölgelere plasmage uygulanır. üzerine ayrı ayrı uygulanır. Uygulama sonrası yıkanmak sorun yaratmaz. Uygulama yapıldıktan sonra bölgede kabuk oluşur, bu kabuklar 3-10 günlük süreçte kendiliğinden dökülür. Uygulama alanında yüzeyel kabuk oluşur.Bölgeye göre değişen 3-10 günlük süre içerisinde kabuk kendiliğinden dökülür. Uygulama genelde tek seansta sonuç verir.

 

Plazma Çatlak

Plazma Enerjisi ile Çatlak ( Stria ) Tedavisi

Plazma enerjisi hamilelik sonrası emzirme döneminde (loğusa döneminde) herhangi bir yan etkisi olmayan güvenle kullanılan bir estetik uygulamadır. Sadece çatlakların (stria) olduğu bantlara plazma cihazının başlığı ile mikro noktalar şeklinde uygulamalar yapılarak çatlak bölgesindeki hasarlı üst doku iyileştirilir.

 

Plazma Göz Kapağı

Çekici gözlerin altın anahtarı bakışlarda gizlidir. Genç görünümlü bir yüz için gözlerin genç, dinç ve sağlıklı görünmesi oldukça önemlidir. İnsanların birbiriyle konuşurken iletişim kurduğu en önemli organdır gözler. Dolayısıyla gözlerimizle konuşur, gözlerimizle ifade ederiz. Dünyada ve Türkiye’de göz çevresi estetiğinde kullanılabilen yeni bir medikal estetik uygulama sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Plazma enerjisi ile ameliyatsız göz çevresi estetiği kısa sürede etkili sonuçlar vermesi nedeniyle günümüzde oldukça dikkat çekmektedir.

 

Plazma Leke

Plazma ile Cilt Yenilenmesi

Günümüzde çok az sayıda kliniğin sahip olduğu, en son teknoloji kullanılarak üretilmiş olan plazma enerjisi birçok dermokozmetik problemin yeni çözüm anahtarıdır. Plazma maddenin 4. hali olarak tanımlanır. Diğer bir deyişle sıvılaştırılmış gaz olarak da bilinmektedir. Plazma enerjisini kullanan sistem ne bir lazer, ne bir koter, ne de bir radyofrekans cihazıdır. Plazma sisteminde cihazın ucu elektriksel bir enerji üreterek deri ile cihaz arasında bulunan havadaki gazın iyonizasyonunu sağlar. Böylece plazma enerjisi nanometre boyutunda (milimetrenin milyonda biri) istenmeyen problemli cilt alanını anında iyonize ederek buharlaştırır.