Doublo

Ana Sayfa / Doublo
Doublo

Doublo – Bacak İçi

DOUBLO (HIFU) tedavisi veya ses dalgalarıyla ameliyatsız yüz germe; yüz, boyun, dekolte ve bazı vücut bölgelerindeki cildi sıkılaştırmak ve yukarı kaldırmak amacıyla kullanılan cerrahi olmayan, iğnesiz bir işlemdir.

Yüz ovalitesinde kaybı olan, çene çizgisinde bozulma ve sarkma olan hastalarda, yanaklarda, gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmede boyun bölgesine, kaş kaldırmak amacıyla kaş-alın bölgesine, göz altı kırışıklıklarını azaltmak için göz çevresine, kol içi sarkmalarına, iç-dış bacak bölgesindeki düşüşlere ve karın bölgesindeki gevşek dokunun toparlanmasında etkilidir.

 

Doublo – Gıdı

Doublo Plus-S Gıdı Uygulaması

Doublo Plus-S’in benzer teknolojilerden farkı, hem sonuçlardaki pozitif farkı hem de yan etkilerinin önemli ölçüde az oluşudur. Doublo kaş, yanaklar, çene, gıdı, boyun dahil yüzün tüm bölgelerinde uygulanabilir. Gıdı uygulamaları HIFU teknolojisi; cilde gençliğini veren, cildin sıkı, diri ve elastik olmasını sağlayan doğal bir protein olan kolajen üretimini yeniden başlatır.

 

Doublo – Kaş Kaldırma

Yaklaşık 50 senedir güvenle kullanılan Ultrason teknolojisi gebe takibi dahil birçok alanda güvenle kullanılmaktadır. Amerikan İlaç ve Cihaz Dairesi (FDA) onayı almış güvenilir bir teknolojidir. Etkisi klinik olarak da binlerce kullanıcı tarafından onanmıştır. Tıpta her alanda olduğu gibi Ultherapy yapan kişinin tecrübesi önemlidir. Ulthera yaş ile aşağı doğru yönelen cilt ovalinin yukarı yönde restorasyonunu sağlar. Yaş ile beliren çene yanları ve altlarındaki (Jawline) sarkma ultherapy’ nin başarılı uygulama alanlarındandır. Ulterapi kaş kaldırma için de ameliyatsız estetik uygulamalarından birisidir. Fokuslu ultrason ameliyatsız yüz germe boyun, dekolte ve gıdı (çene altı) bölgelerinde derideki gevşeklik kırışıklık ve sarkmaların tedavisi amacı ile de kullanılır.

 

Doublo Göz Çevresi

Doublo Kaş Kaldırma + Göz Çevresi

Tedavinin etkinliği ortalama 1.5 -2 yıldır. Doublo Terapi; yüz ovalinin şekillendirilmesinde, göz kapağı ve kaş seviyesi düşüklüğünde, göz altı torbalanmalarında , göz çevresi kırışıklarında, çene kontürünün belirginleşmesinde, boyun kırışıklığı ve gevşekliğinin giderilmesinde son derece başarılı sonuçlar vermektedir.

 

Doublo Kol Germe

Öncelikle bağ dokusu gevşemiş, yaşlanmanın etkisiyle sarkmaların başladığı, cilt dokusu ve cilt altı yağ dokusu kalın kişiler için fokuslu ultrason yöntemi  ideal bir seçenek. Genetik olarak erken başlamış göz kapağı düşüklüklerinde, uyku pozisyonuna bağlı olarak yüzde asimetrisi olan kişilerde de uygulanabiliyor. Kol içi sarkmalarında, iç- dış bacak ve popo düşüklüğü ve karın bölgesindeki gevşek dokunun toparlanmasında da kullanılıyor.

 

Doublo Tüm Yüz

Doublo Tüm Yüz Uygulamaları

Ultrasound dalgaları ile gençleşmeye yardımcı olan yöntemler, diğer teknolojilere göre gözle ve anında görülebilen sonuçlarıyla daha uzun süreli etkiye sahiptirler. Doublo Terapi ile cerrahiye en yakın sonuçlar elde edilmektedir. Yöntem en çok 40-60 yaş aralığındaki kişilere uygulanmaktadır. Doublo Terapi’nin klasik yüz germeden farkları ise; anestezi gerektirmeden uygulanması, cerrahi işlem gerektirmemesi, tek seansta, yan etkisiz, ağrısız, güvenilir ve uzun süreli sonuçlar elde edilmesidir. Terapi sonrası yüz ve boyunda herhangi bir iz, ağrı, şişme, kızarıklık, morarma ve ya ödem gibi olumsuzluklar görülmemektedir. Uygulama yüzde mimik, hissizlik ya da ifade kaybına yol açmadığı için kişinin doğal görüntüsünü de bozmamaktadır. Aynı zamanda kalın boyunlu ve gıdı bölgesi yağlı kişilerdeki bu yağlı bölgelerde bir bedene kadar incelme de görülmektedir.