Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Plasmage-plasma Enerjisi Nedir?

CE belgeli bir uygulama olan Plasmage, maddenin 4. halini kullanır. Plasmage, uygulamanın yapıldığı bölgede gaz halindeki su buharı ve azotu yüksek enerji ile plazma haline dönüştürür. Bu reaksiyon sonucunda iyon bulutu oluşur. Cilt yüzeyine etki eden iyon bulutu hızlı bir şekilde cildi yeniler. Bu yöntem genellikle ameliyatsız göz kapağı estetiği olarak kullanılır.

Neden Plasmage-Plasma Enerjisi?

Göz kapağını aldırmaya düşünenler için ameliyatsız ve daha konforlu bir tedavi uygulaması sağlayan Plasmage Enerji aynı zamanda,  göz çevresi sıkılaştırma, dudak üstü çizgileri giderilmesinde, ben, leke, siğil tedavisinde de kullanılır. 5- 20 dakika arası süren bir seans ile istenilen sonuçlar görülür.

Plasmage-Plasma Enerjisi Kimler İçindir?

  • Göz kapağı estetiği isteyen kişiler
  • Akne lekelerinden kurtulmak isteyen kişiler
  • Ben ve siğil tedavisi olmak isteyen kişiler
  • Çatlak tedavisi olmak isteyen kişiler

Plasmage-Plasma Enerjisi Nasıl Uygulanır?

Plasmage Enerjisi, temizlenen cilde anestezik krem sürülerek işleme başlanır. Ardından özel cihazı sayesinde oluşan iyot bulutu cilde uygulanır. İşlem sonrasında 8-10 gün kadar güneş koruyucu krem kullanılmalıdır.

Plasmage-Plasma Enerjisi Sırasında Ağrı veya Acı Hissedilir Mi?

Plamage – Plasma Enerjisi uygulama öncesi yapılacak bölgeye anestezik krem uygulanır. Böylece kişilerin acı hissi minimuma indirilir.

 

 

 

Open chat
Whatsapp