Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Hydrafacial Nedir?

Hydrafacial, cilt yenilemede, akne ve leke tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Aynı zamanda yaşlanma karşıtı bir uygulama olup, cildin en alt katmanına kadar temizlik sağlar. Vakumlu vortex başlığı, cildi mikroskobik düzeyde soyarak, tüm ölü hücrelerden, birikmiş ve gözeneklerin kapanmasına neden olan fazla yağdan ve siyah noktalardan arındırır.

Neden Hydrafacial?

Derinlemesine cilt temizliği sağlayan Hydrafacial, cildi tahriş etmeden cildin nefes almasını sağlar, cildi nemlendirir. Cildin elastikiyetini arttırarak kırışıklıkları giderir ve oluşumunu önler. Genişlemiş gözenekleri daraltır ve siyah noktalar, aknelerden cildi arındırır. Her cilt tipi için uygundur ve her yaş grubuna uygulanabilir. 30 dakikadan oluşan 4- 6 seans arasında istenilen sonuç elde edilir.

Hydradfacial Kimler İçindir?

  • Daha sağlıklı, parlak, güzel ve genç görünümlü cilde sahip olmak isteyen kişiler
  • Akne problemine kesin çözüm arayan kişiler
  • Cilt lekelerinden kurtulmak isteyen kişiler

Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

Kişinin cildine uygun olan solüsyon ile uygulamaya başlanır. Vakum yöntemi ile yumuşatılmış cilt gözenekleri temizlenir. Cilt tipine ve problemine özel olarak seçilen solüsyon yardımıyla cilt beslenir. Solüsyon Radyofrekans özellikli başlık ile cilde yedirilir. Cilde yedirilen solüsyon kolajen yapıyı harekete geçiren, peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içeriği sayesinde cildin nemlenmesini, onarılmasını ve yenilenmesini sağlar. Soğutucu başlık ile solüsyonun cilde derinlemesine işlemesi sağlanır. Son aşamada, LED terapisi uygulanarak cilt dokusu uyarılır. Böylece gözenekler sıkışır.

Hydrafacial Uygulaması Sırasında Ağrı Veya Acı Hissedilir Mi?

Uygulama acısız bir uygulama olup, yaptıran kişilerde rahatlama hissi verir.

Open chat
Whatsapp