Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Dermaroller Nedir?

Dermaroller, 0.2- 1 mm varan iğneler yardımı ile cilt ve istenilen tedavi için en uygun olan krem ve yağların cilde uygulanmasıdır. İğneler sayesinde ürünlerin deri altına rahatlıkla girip, daha güçlü bir şekilde etki etmesi sağlanır. Böylece ciltteki kolajen sentezi uyarılır, cilt yenilenir ve canlanır.

Neden Dermaroller?

Kolay uygulanan bir yöntem olup, Dermaroller her cilt tipi için uygundur. Dermaroller ile saç kökleri beslenir ve saç köklerindeki kan dolaşımı hızlanır böylece saç kökleri canlanır, saçın daha hızlı uzaması sağlanır ve saç dökülmesi engellenir. Saçtaki yağlılığı azaltır. İşlem 15 gün aralıklarla rahatlıkla uygulanabilir.

Dermaroller Kimler İçindir?

  • Saç dökülmesi problemi olup bunu önlemek isteyen kişiler
  • Daha canlı ve parlak saçlara sahip olmak isteyen kişiler
  • Saç uzama sürecini desteklemek isteyen kişiler

Dermaroller Nasıl Uygulanır?

Temiz saç köklerine, üzerinde ince uçlu iğneler bulunan bir silindir ile masaj yapılarak uygulanır. Bu sırada kişi için uygun olan kremler uygulanarak masaj ile birlikte kremlerin cilde nüfus etmesi sağlanır.

Dermaroller Sırasında Ağrı Veya Acı Hissedilir Mi?

İşlem sırasında çok hafif iğne batmaları hissedilebilir. Uygulama sırasında küçük kanamalar oluşabilir, panik yapılmamalıdır. Uygulama sonrasında ciltte kızarıklık görülebilir. İlk 6 saat cilt güneşten korunmalıdır.

Open chat
Whatsapp