Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Dermapen Nedir?

Dermapen, cilt gözeneklerinin küçülmesini sağlayan, leke ve izleri yok eden, cilt sarkmalarını sıkılaştıran ve cildinizi kırışıklıklardan arındıran bir uygulamadır. Aynı zamanda saç dökülmelerine karşı da uygulanır. Dermapen uygulaması, mikro iğneler ile cildimizde mikro kanallar oluşturarak cildin alt tabakalarına kadar gerekli vitaminlerin enjeksiyonudur. Böylece cildin hyaluronik asit ve kollajen miktarlarını artması sağlanır.

Neden Dermapen?

Dermapen uygulaması, dört mevsim uygulanabilen bir tedavi yöntemi olup cildin yaşlandırıcı faktörlere karşı korunmasını ve oluşan yaşlılık belirtilerinin giderilmesini sağlar. Cildi yeniler, sıkılaştırır, akneler ve akne izleri, cilt lekeleri, ciltte bulunan yara izlerinin giderilmesinde yardımcıdır. Genellikle 4-6 seansta istenilen sonuç gözlemlenir. Seanslar 1-2 hafta aralıklarla yapılmalıdır.

Dermapen Kimler İçindir?

  • Genç bir cilde sahip olmak isteyenler
  • Cildini yaşlanmaya karşı korumak isteyenler
  • Cilt lekelerinden kurtulmak ve cilt rengi bütünlüğü sağlamak isteyen kişiler
  • Saç kaybı yaşayan kişiler

Dermapen Nasıl Uygulanır?

Dermapen uygulamasından yarım saat öncesinde lokal bölgeye anestezik krem uygulanır. Ardından, mikro iğneler ile cildimizde mikro kanallar oluşturarak cildin alt tabakalarına kadar gerekli vitaminlerin enjeksiyon edilerek uygulanır. Bir seans 20-40 dakika arası sürmektedir.

Dermapen Sırasında Ağrı Veya Acı Hissedilir Mi?

Dermapen uygulama öncesi yapılacak bölgeye anestezik krem uygulanır. Böylece kişilerin acı hissi minimuma indirilir. İşlem sonrasında 1-2 saat içerisinde geçecek şekilde kızarıklıklar görülebilir.

Open chat
Whatsapp