Telefon Yol Tarifi WhatsApp

Advanced Cilt Bakımı Nedir?

Advanced cilt bakımı, güçlü formülleri ile geliştirilmiş ürünler ile buhar altında dinlenmiş ve böylece gözenekleri genişlemiş olan cildin, yağlı bölgelerini ve siyah noktalarını temizleme işlemidir. Uygulamanın nasıl yapılacağı ve hangi ürünlerin kullanılacağı doktorumuz tarafından belirlenir.

Advanced Cilt Bakımı?

Advanced cilt bakımı gelişmiş ve kapsamlı bir cilt bakımı olup, cildi olumsuz çevre koşullarının yaşlandırıcı etkisinden korur. Ayrıca cildi derinlemesine temizleyerek pürüzsüz ve ışıltılı görünmesini sağlar. Her cilt tipi için uygun olup ilk uygulamadan itibaren etkisini gösteren bir işlemdir. Ayda bir tekrarlatılması önerilir. Böylece cildiniz kırışıklıklara karşı korunur ve hep ışıltılı bir görünüme sahip olur.

Advanced Cilt Bakımı Kimler İçindir?

Her cilt tipine uygun olan bakım, kapsamlı bir uygulama ile temiz ve pürüzsüz bir cilt isteyen her yetişkin kadın ve erkek içindir.

Advanced Cilt Bakımı Nasıl Uygulanır?

Advanced cilt bakımı uygulaması, doktorumuzun belirlediği ürünler ile belirlediği işlemler doğrultusunda gerçekleşir. Genellikle temizleme işlemi ile başlanır. Ardından sırayla, peeling, tonik, buhar, komedon temizliği, maske uygulanır. Son olarak nemlendirici ile masaj yapılarak bakım tamamlanır. Uygulama 1- 1.5 saat kadar sürmektedir.

Advanced Cilt Bakımı Sırasında Acı Veya Ağrı Hissedilir Mi?

Advanced cilt bakımı son derece konforlu bir uygulama olup, herhangi bir acı hissettirmez. Aksine uygulama sonrası kişiler kendilerini hafiflemiş hissederler.

Open chat
Whatsapp